Nuth

Deweverstraat 10

€ 960 p.m. ex.
Deweverstraat 10, Nuth foto-0
Deweverstraat 10, Nuth foto-1
Deweverstraat 10, Nuth foto-2
Deweverstraat 10, Nuth foto-3
Deweverstraat 10, Nuth foto-4
Deweverstraat 10, Nuth foto-5
Deweverstraat 10, Nuth foto-6
Deweverstraat 10, Nuth foto-7
Deweverstraat 10, Nuth foto-8
New

Description

In de kern van Nuth ligt dit comfortabele appartement op de 2e verdieping.
Appartement ligt in een kleinschalig appartementencomplex (9 appartementen), dichtbij alle voorzieningen, zoals winkels, huisartsen en apotheek en ligt gunstig ten opzichte van de belangrijkste uitvalswegen richting Heerlen, Maastricht, Eindhoven en Aken.

Woonkamer, keuken, 2 slaapkamers, badkamer, balkon en berging in het souterrain.

INDELING
Souterrain:
gemeenschappelijke fietsenberging met meterkasten (eigen gas- en watermeter); Cv-ruimte met eigen ketel,
privé-berging circa 14 m2.

Begane grond
Gemeenschappelijke entree met bellenpaneel, brievenbussen, intercominstallatie en trappenhuis.

Tweede verdieping
Eigen entree met hal met gaderobe en meterkast.
Toiletruimte met fontein en en mechanische afzuiging.
Doorzon woonkamer van ruim 32 m2 met toegang tot het balkon aan achterzijde van 7,5 m² gelegen op het zuidwesten.
Keuken met toegang balkon middels schuifpui en moderne installatie in hoekopstelling voorzien van onder andere rvs afzuigkap, 4-pits keramische kookplaat met oven, koelkast en granieten werkblad.
Slaapkamer I (11,1 m²) en slaapkamer II ( 9,4 m²).
Badkamer met inloopdouche, wastafelmeubel en designradiator.

BIJZONDERHEDEN
- kunststof kozijnen met dubbele beglazing;
- kunststof voordeur;
- bouwjaar Cv-installatie is 2015 (Remeha Avanta HR)

KENMERKEN
Bouwjaar: 1960
Woonoppervlak: circa 77 m²
Gebouwgebonden buitenruimte: circa 8 m² (balkon)
Externe bergruimte: 14 m² (berging parterre)
Inhoud: circa 236 m³ (incl. externe bergruimte)

Huur: € 960,33
Servicekosten: € 60,00
Totale huurprijs: € 1020,33
Waarborgsom: € 1920,00

Disclaimer - Huren bij 'mijn huis en ik'
- We nodigen, afhankelijk van de woonruimte, de eerste 10, 15 of 20 potentiële kandidaten uit voor een bezichtiging op volgorde van reactie.
- Vervolgens houden we nog  maximaal 20 kandidaten in portefeuille, eveneens op volgorde van reactie.
- De overige kandidaten ontvangen een bericht dat we het maximale aantal reacties hebben bereikt.
- Kandidaten kunnen zich kosteloos inschrijven op onze website voor een zoekopdracht, waarbij je een mail krijgt met ons nieuwste aanbod.
- Als inkomenseis dien je minimaal drie (3) keer de maandhuur bruto te verdienen of een borgsteller te hebben die hieraan voldoet.
- De informatie op onze website is  met de nodige zorgvuldigheid samengesteld.
- We aanvaarden geen enkele aansprakelijkheid voor enige onvolledigheid of onjuistheid, dan wel de gevolgen daarvan.
- Alle opgegeven maten en oppervlakten zijn indicatief en hieraan kunnen geen rechten worden ontleend.
- Lees de brochure zorgvuldig door, met name ook de uitsplitsing van de huur en de totale huur per maand.
- Alle potentiële huurders worden uitgebreide gescreend uit op onder andere kredietwaardigheid en inkomstentoets.

Details

Acceptance

Asking price
€ 960 p.m. ex.
Status
Available
Acceptance
01-07-2026
Address
Deweverstraat 10
Zipcode
6361 BX

Build year
1960
Maintenance inside
Excellent
Maintenance outside
Excellent

Surface and volume

Living surface