Sittard

Rijksweg Noord 1 C4

€ 990 p.m. ex.
Rijksweg Noord 1 C4, Sittard foto-0
Rijksweg Noord 1 C4, Sittard foto-1
Rijksweg Noord 1 C4, Sittard foto-2
Rijksweg Noord 1 C4, Sittard foto-3
Rijksweg Noord 1 C4, Sittard foto-4
Rijksweg Noord 1 C4, Sittard foto-5
Rijksweg Noord 1 C4, Sittard foto-6
Rijksweg Noord 1 C4, Sittard foto-7
Rijksweg Noord 1 C4, Sittard foto-8
Rijksweg Noord 1 C4, Sittard foto-9
Rijksweg Noord 1 C4, Sittard foto-10
For rent

Description

MODERNE LUXE STUDIO 1C-4
Het betreft een 1 persoons woning.

In het centrum van de fraaie binnenstad van Sittard gelegen, op de hoek van Rijksweg Noord en Voorstad, bevindt zich deze luxe studio met optimaal wooncomfort. De woning is voorzien van een PVC vloer de raampartij van Inbetween gordijnen en overgordijnen.
Deze woning maakt deel uit van een complex van 9 luxe hoogwaardig afgewerkte studio's met 1 gemeenschappelijke buitenruimte.

1C-4 is gelegen op de eerste verdieping, circa 71 m2.

- Rookmelders door het gehele gebouw.
- Voordeur van studio voorzien van driepuntsluiting en KABA SKG3 cilinder.

- Open keuken in hoogglans voorzien van:
- Inbouw vaatwasser.
- Inductie kookplaat.
- RVS afzuigkap.
- Koelkast met vriesvak.
- Combi oven-magnetron.

- Geheel betegelde badkamer voorzien van:
- Regendouche, Grohe.
- Wastafel met lade en spiegelkast met verlichting, Geberit.
- Zwevend toilet, Geberit.
- Aansluiting voor wasmachine en wasdroger.
- Afgewerkt met grote grijze en beige plavuizen.

- Privé berging (circa 3 x 2 m) op de begane grond.
- Elektrische aansluiting voor bijvoorbeeld elektrische fiets.

- Een riante buiten patio (circa 55 m2) voor gezamenlijk gebruik.

Open woonkeuken, 42,7 m2 (circa 6.90 x 6.20).
Open slaapwerkruimte, 22.4 m2 (6.90 x 3.25 m).
Badkamer, 5.5 m2 (2.40 x 2.20 m).
Voorzijde: grote raampartij inclusief gordijnen met uitzicht op de Rijksweg Noord.
Achterzijde: gelegen tegenover de gezamenlijke patio opp. 55 m2.

Huurprijs: € 940,00 per maand
Servicekosten: € 50,00 per maand
Totale maandelijkse kosten € 990,00
Waarborgsom: € 1.500,00

Disclaimer - Huren bij 'mijn huis en ik'
- We nodigen, afhankelijk van de woonruimte, 10, 15 of 20 potentiële kandidaten uit voor een bezichtiging.
- Vervolgens houden we nog  maximaal 20 kandidaten in portefeuille, op volgorde van reactie.
- De overige kandidaten ontvangen een bericht dat we het maximale aantal reacties hebben bereikt.
- Kandidaten kunnen zich kosteloos inschrijven op onze website voor een zoekopdracht, waarbij je een mail krijgt met ons nieuwste aanbod.
- Als inkomenseis dien je minimaal drie (3) keer de maandhuur bruto te verdienen of een borgsteller te hebben die hieraan voldoet.
- De informatie op onze website is  met de nodige zorgvuldigheid samengesteld.
- We aanvaarden geen enkele aansprakelijkheid voor enige onvolledigheid of onjuistheid, dan wel de gevolgen daarvan.
- Alle opgegeven maten en oppervlakten zijn indicatief en hieraan kunnen geen rechten worden ontleend.
- Lees de brochure zorgvuldig door, met name ook de uitsplitsing van de huur en de totale huur per maand.
- Alle potentiële huurders worden uitgebreide gescreend uit op onder andere kredietwaardigheid en inkomstentoets.

Details

Acceptance

Asking price
€ 990 p.m. ex.
Interior
Partly furnished
Status
Available
Acceptance
15-07-2026
Address
Rijksweg Noord 1 C4
Zipcode
6131 CH

Build year
2020
Maintenance inside
Excellent
Maintenance outside
Excellent

Surface and volume

Living surface